PANEL HURTOWY

zaproszenie1zaproszenie1

zaproszenie1

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem kosmetyków naturalnych i ekologicznych IKAROV, JOIK oraz Maternatura. Zapraszamy do współpracy sklepy  stacjonarne oraz internetowe: drogerie kosmetyczne, sklepy z kosmetykami naturalnymi, sklepy ze zdrową żywnością, sklepy ekologiczne, apteki, zielarnie, salony masażu i spa.

Aby otrzymac naszą ofertę hurtową, bardzo prosimy o wysłanie maila z prośbą na adres: biuro@naturpolska.pl


ikarov-logo-psd

IKAROV Ltd., z siedzibą w Plovdiv, działa na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w konfekcjonowaniu 100% naturalnych kosmetyków oraz czystych olejków odżywczo-pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. Produkty te są pozyskiwane z owoców, nasion i orzechów pochodzących z naturalnych i dzikich upraw całego świata.

Konsument ma do dyspozycji olejki i kosmetyki przygotowywane zarówno na bazie komponentów z miejsc egzotycznych, jak m.in.: owoce zachodnioafrykańskiego masłowca (masło shea), marokańskie orzechy arganowe, orzechy australijskiej makadamii, meksykańka jojoba, środkowoamerykańskie awokado, afrykańskie orzechy kokosowe, jak również produkty na bazie składników bliższych naszym regionom, m.in.: kiełki pszenicy, morela, oliwka, winogrona, czy sezam.

Na uwagę zasługują także kosmetyki przygotowane na bazie rodzimego komponentu producenta – róży damasceńskiej (bułgarskiej) – najszlachetniejszego gatunku róży na całym świecie, seria olejków przeciwzmarszczkowych Anti Age oraz serie olejków eliminujących konkretne problemy: cellulit, nadwaga, rozstępy, zła kondycja włosów i paznokci.

Linia profesjonalna olejków adresowana jest do salonów masażu i salonów Spa.

Wszystkie kosmetyki IKAROV Ltd. wytworzone są na bazie olejków pozyskiwanych przy zastosowaniu tzw. „metody zimnotłoczenia” owoców, orzechów i nasion, a następnie oczyszczania przy użyciu niskich temperatur. Dzięki wykorzystaniu takiej technologii, Konsument ma do dyspozycji kosmetyki pełnowartościowe pod względem walorów odżywczych, pielęgnacyjnych i regeneracyjnych, bez dodatku sztucznych konserwantów (stosowane w recepturach konserwanty i antyoksydanty mają pochodzenie naturalne).

 


joik_logo

Misją firmy JOIK jest połączenie dbałości o tradycję (poprzez umiłowanie piękna natury) z nieustannym rozwojem dotrzymującym kroku osiągnięciom współczesnego świata. Historia firmy JOIK sięga 2005 roku, kiedy to założycielka – Eva-Maria Õunapuu szukała wysokiej jakości świec zapachowych, aby móc palić je w ciemne i zimne jesienno-zimowe wieczory. Znalezienie odpowiednich świec okazało się trudniejsze niż oczekiwała, a ponieważ nie chciała korzystać ze świeczek parafinowych (wyprodukowanych z naftopochodnych komponentów), znalazła alternatywę produkcyjną, nawiązującą do ekologii – a mianowicie naturalny wosk. Jej świece wkrótce zyskały dużą popularność, co zachęciło Evę-Marię do poszerzenia linii produkcyjnej o kolejne, bliskie naturze propozycje, a mianowicie KOSMETYKI NATURALNE. Firma JOIK wytwarza je w większości ręcznie i zawsze z wysokiej jakości składników naturalnych. Uruchomienie produkcji każdego z kosmetyków poprzedzone jest długim procesem badań i testów, a następnie także szczegółowej kontroli standardów jakości. Dbałość o szczegóły ma służyć dobru konsumentów.

Dziś JOIK jest najbardziej uznaną estońską marką kosmetyki naturalnej. Jej produkty są sprzedawane w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, a także w: Danii, Finlandii, Norwegii, Rosji, na Łotwie, w Szwecji i Singapurze.


logo-maternatura

Maternatura to włoska firma rodzinna łącząca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji kosmetyków z zamiłowaniem do tego, co naturalne i zdrowe. Ideą firmy jest tworzenie kosmetyków przyjaznych skórze, posiadających innowacyjne receptury i produkowanych z wielką starannością oraz szacunkiem dla Matki Natury i Środowiska. Kosmetyki Maternatura tworzone są wyłącznie w oparciu o składniki pochodzące z certyfikowanych oraz biologicznych upraw. Posiadają certyfikaty ICEA, Vegan Ok i Nickel Tested.  Nie są testowane na zwierzętach i nie zwierają: parabenów, parafiny, olejów mineralnych, GMO, SLS, SLES i DEA. W ofercie firmy znajdziemy m.in. produkty do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, higieny i specjalną linię adresowaną do niemowląt, dzieci i mam.