Olejek wyszczuplający Ikarov

wyszczuplajacy


Olejek wyszczuplający IKAROV wspomaga cyrkulację krwi, limfy oraz wydalanie toksyn z organizmu. Wnika głęboko w warstwy skóry i aktywnie uczestniczy w metabolizmie tłuszczów. Znacznie poprawia wygląd skóry, czyni ją miękką, elastyczną i gładką. Proponowany jest jako jest dodatkowe narzędzie wspomagające proces odchudzania, u osób z problemem nadwagi lub nadmiarem tkanki tłuszczowej w różnych częściach ciała. Efektywne działanie produktu wynika ze szczegółowo skomponowanej receptury, wykorzystującej: olejek patchouli (olejek z indyjskiego zioła o właściwościach eliminujących nadmiar tłuszczu w organizmu), olejek lawendowy, cytrynowy i jałowcowy (o działaniu antycelulitowym i ułatwiającym komórkom tłuszczowym pozbycie się nadmiaru wody), a także olejek sezamowy i szafranowy. Składniki olejku, podczas masażu ciała, wspomagają cyrkulację krwi, limfy oraz wydalanie toksyn z organizmu. Wnikają głęboko w warstwy skóry, penetrują ją, rozgrzewają i aktywnie uczestniczą w metabolizmie tłuszczów. Poza właściwościami wyszczuplającymi – olejek działa korzystnie na ośrodkowy układ nerwowy – przynosi ulgę, ogólne uczucie odprężenia i relaksu oraz eliminuje skutki stresu. Olejki eteryczne obniżają ciśnienie krwi oraz łagodzą bóle i zesztywnienia mięśniowo-stawowe. Zdecydowanie poprawiają także wygląd skóry – czyniąc ją bardziej naprężoną, gładką i elastyczną.

UWAGA: Olejek jest produktem w 100% naturalnym. Zawiera wyłącznie naturalne antyoksydanty i konserwanty. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki. Olejek jest „żywym” produktem ekologicznym. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Olejek należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieje i gęstnieje, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskuje swoje właściwości. Olejek należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki.

SKŁAD: prunus amygdalus dulcis oil, sesamum indicum oil, pogostemon cablin oil, citrus medica limonum oil, lavandula angustifolia oil, rosmarinus officinalis oil, juniperus communis oil, rosmarinus officinalis extract, tocopherol, lecithin, askorbyl palmitate.