Olejek po wysiłku fizycznym Relax

relax

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Olejek IKAROV po wysiłku fizycznym „Relax” przynosi odprężenie, relaks i szybką odnowę fizyczną po zajęciach i wysiłku fizycznym. Eliminuje uczucie zmęczenia, tonizuje organizm i regeneruje zmęczone mięśnie i ciało. Likwiduje napięcie mięśni. Przeznaczony jest do masażu całkowitego lub częściowego. Jego stosowanie przynosi odprężenie, relaks i szybką odnowę fizyczną po zajęciach i wysiłku fizycznym związanych ze sportem lub innymi formami aktywności. Jednocześnie wzmacnia i utrwala pozytywne działanie i efekty zajęć sportowych lub fitness, eliminując uczucie zmęczenia, tonizując organizm i regenerując zmęczone mięśnie i ciało. W trakcie masażu olejek ten bardzo dobrze rozsmarowuje się i wnika głęboko w skórę. Czysta energia pochodząca z olejków eterycznych, aktywuje ciało do ponownych działań. Masaż olejkiem Relaks likwiduje napięcie mięśni, ułatwia namierzenie miejsc, w których występują niekorzystne napięcia  lub niezbalansowana energia. Przywraca zdolność koncentracji i możliwości powrotu do zwykłych czynności codziennych i pracy. Usprawnia cyrkulację krwi. Komfort i znakomita kondycja nie tylko ciała, ale i duszy, to rezultat masażu olejkiem Relaks i działania zawartych w nim olejków eterycznych.

UWAGA: Olejek jest produktem w 100% naturalnym, zawierającym wyłącznie naturalne olejki eteryczne, antyoksydanty i konserwanty. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Olejki należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieją i gęstnieją, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskują swoje właściwości. Olejki należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Olejki są „żywymi” produktami ekologicznymi. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

SKŁAD: Vitis vinifera seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil,  Citrus aurantium amara (bitter orange) oil, Lavandula angustifolia oil, Juniperus virginiana oil, Eucalyptus globulus oil, Melaleuca alternifolia oil, Rosmarinus officinalis extract , Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Olygonum cuspidatum extract.