Olejek Ikarov do masażu antycellulit Cyprys

cyprys


pojemność: 125 ml, 500 ml

Olejek IKAROV do masażu antycellulit „Cyprys” stymuluje cyrkulację krwi i limfy, wspomaga usuwanie nadmiaru wody i toksyn. Nie pozostawia tłustej powłoki. Systematyczne stosowanie zapewnia udowodnione efekty antycellulit i wyszczuplające. Kosmetyk jest szybko wchłaniany przez skórę. Czyni skórę delikatną i miękką w dotyku. Nie pozostawia tłustej powłoki. Bazę kosmetyku stanowią olejki migdałowy i szafranowy – będące zbalansowaną mieszanką nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych. W recepturze znajdują się również rozpuszczone olejki eteryczne: cyprysowy, cytrynowy, rozmarynowy i jałowcowy.

Olejki eteryczne dostarczają organizmowi dużą dawkę energii witalnej, w skoncentrowanej formie. Rozpuszczone w naturalnych olejkach roślinnych, bardzo szybko wnikają w głąb skóry i są dobrze asymilowane przez  tkankę podskórną, a następnie przez cały organizm. Bogaty zestaw komponentów zawartych w olejkach eterycznych wywiera pozytywny wpływ na organizm ludzki na wiele różnych sposobów:

  • stymuluje komórki do pracy i wspomaga metabolizm wewnątrzkomórkowy;

  • inicjuje zachodzenie wielu ważnych procesów w organizmie;

  • poprawia stan energetyczny komórek i przepływ energii w organizmie;

  • poprawia ogólne samopoczucie i rozjaśnia umysł.

Uwaga: Olejek IKAROV do masażu antycellulit „Cyprys” jest kosmetykiem w 100% naturalnym, wolnym od syntetycznych dodatków i konserwantów. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki. Olejki są „żywymi” produktami ekologicznymi. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

Sposób przechowywania: Olejek należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieje i gęstnieje, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskuje swoje właściwości. Kosmetyk należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki.

Skład INCI: prunus amygdalus dulcis oil, carthamus tinctorius oil, juniperus communis oil, cypressus sempervirens oil, citrus medica limonum oil, rosmarinus officinalis oil, rosmarinus officinalis extract, tocopherol, lecithin, askorbyl palmitate, polygonum cuspidatum extract.