Olejek ANTI AGE IKAROV do cery wrażliwej

absolut                  absolut               41a


pojemność: 30 ml

Właściwości:

Bazę kosmetyku stanowi olejek migdałowy i olejek z awokado, które są najlepiej wchłaniane (absorbowane) przez skórę z grona wszystkich pozyskiwanych olejków naturalnych. Olejki te mają szerokie zastosowanie w kosmetyce i pielęgnacji wrażliwej i alergicznej cery. Posiadają najskuteczniejsze właściwości łagodzące i wzmacniające ochronne funkcje skóry. Kosmetyk zawiera również gamę olejków eterycznych: różanego, z gorzkiej pomarańczy (nerouli), rumiankowego i lawendowego – o właściwościach antyseptycznych i intensywnie regenerujących. Po zastosowaniu olejku ANTI AGE do cery wrażliwej, skóra staje się jędrna i elastyczna oraz uzyskuje świeży, młody wygląd.

Zastosowanie: do aplikacji bezpośrednio na twarz, szyję, dekolt.

Sposób przechowywania: Olejki należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieją i gęstnieją, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskują swoje właściwości. Olejki należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem. Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki.

Olejki są „żywymi” produktami ekologicznymi. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

Uwaga: Olejek jest produktem w pełni naturalnym. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki.

Skład INCI: Macadamia temifolia seed oil, Persea gratissima oil, Prunus dulcis amygdalus oil, Olea europaea oil, Rosa damascena extract, Citrus aurantium amara oil, Lavandula angustifolia oil, Anthemis nobilis oil, Bambusa arundinacea stem extract, Rosmarinus officinalis extract.