Ikarov olejek do masażu Róża

       

 

 

 

 

 

 

 

 


pojemność: 125 ml, 500 ml

IKAROV olejek do masażu „Róża” pomaga zwalczyć uczucie zmęczenia i napięcia, które wynikają z codziennego stersu. Łagodzi bóle mięśni i stawów, odżywia oraz chroni skórę. Wspomaga metabolizm komórkowy i usuwanie substancji toksycznych z organizmu. Przywraca siły witalne i pomaga odzyskać wewnętrzną harmonię. Olejek potęguje efekt uzdrawiającej sztuki masażu całego ciała. Wspomaga metabolizm komórkowy i usuwanie substancji toksycznych z organizmu. W przypadkach długotrwałej rekonwalescencji związanej z leżeniem w łóżku, codzienny masaż zapobiega powstawaniu ran. 

Olejek „Róża” przywraca siły witalne i pomaga odzyskać harmonię wewnętrzną w przypadkach:

  • ciężkiej pracy fizycznej lub intensywnego wysiłku fizycznego;

  • zmęczenia i opuchnięcia  nóg na skutek długotrwałego stania lub upałów;

  • po intensywnej pracy fizycznej, uprawianiu sportu lub po zwykłym, codziennym zmęczeniu;

  • przy uczuciu sztywności kończyn górnych i dolnych;

  • w innych przypadkach, kiedy potrzeby jest relaks odpoczynek.

Opisane wyżej zastosowanie i sprawdzenie efektywności działania olejku, poparte jest wieloletnimi badaniami oraz testami. 

Olejek do masażu „Róża” jest kompozycją kilku olejków: różanego, geranium, owocu jałowca oraz eukaliptusowego, rozpuszczonych w czystym oleju z pestek winogron. Olejek „Róża” ma silne działanie antydepresyjne oraz kojące. W połączeniu z olejkiem z geranium, pomaga zwalczyć napięcie, stany depresyjne, uczucie stresu oraz strachu. Koi ból i stymuluje metabolizm. Owoc jałowca wspomaga oczyszczanie organizmu, łagodzi bóle mięśni i reumatyczne, stymuluje cyrkulację krwi i limfy. Olejek eukaliptusowy łagodzi ból i ma stymulujący wpływ na układ nerwowy. W połączeniu z olejem jagody jałowca daje silne działanie antyseptyczne.

UWAGA: Olejek jest produktem w pełni naturalnym. Należy go zużyć maksymalnie do 3 miesięcy od dnia otwarcia butelki.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Olejki należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (ale nie w lodówce), w temperaturze od 7°C – do 25°C. W otoczeniu poniżej 0°C ciemnieją i gęstnieją, jednak po powrocie do optymalnej temperatury, odzyskują swoje właściwości. Olejki należy chronić przed wysokimi temperaturami, stałym dostępem powietrza i światłem.
Niewłaściwe przechowywanie prowadzi do zepsucia produktu oraz utraty jego właściwości. Po każdym użyciu olejku, należy wytrzeć do sucha szyjkę butelki. Olejki są „żywymi” produktami ekologicznymi. Ze względu na sezonowe zmiany jakości surowców, między partiami mogą wystąpić miejsce niewielkie różnice w kolorze, gęstości lub zapachu.

SKŁAD: Vitis vinifera seed oil, Rosa damascena oil, Juniperus communis oil, Geranium macrorhizum oil, Eucalyptus globulus oil, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Polygonum Cuspidatum extract.